Rowy to spokojna nadmorska miejscowość, położona wśród sosnowych lasów. Dawniej była to mała rybacka wieś, obecnie jest to jeden z najchętniej odwiedzanych kurortów nadmorskich. Główną atrakcją Rowów jest bezpośrednie sąsiedztwo Morza Bałtyckiego oraz malownicze, szerokie plaże. Uatrakcyjnieniem tego wyjątkowego miejsca jest bliska odległość Jeziora Gardno oraz Słowińskiego Parku Narodowego. Niepowtarzalny krajobraz, czyste powietrze, liczne szlaki piesze i rowerowe tworzą wspaniałe warunki do wypoczynku.

Bliska odległość od Ustki, Słupska czy Trójmiasta umożliwia w każdej chwili korzystanie z różnorodnych urozmaiceń tych miejsc. Lokalizacja zapewnia bliskość wszelkich atrakcji, ale przede wszystkim ciszę i spokój.

W bliskim sąsiedztwie Rowów znajduje się wiele interesujących obiektów m.in. Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, Latarnia Morska w Czołpinie, Słowiński Park Narodowy, Ruchome Wydmy, Jezioro Gardno, Latarnia i Port w Ustce, Aquapark oraz Spa&Wellness Lubicz w Ustce, Park Wodny Redzikowo, Dolina Charlotty, Bunkry Bluchera.

rowy1

Posiadanie nieruchomości w tej niezwykłej nadmorskiej miejscowości umożliwia komfortowy odpoczynek oraz stwarza warunki do spędzania czasu w niepowtarzalny sposób. Spacer brzegiem morza, nadmorską promenadą lub wzdłuż portu rybackiego? A może rowerowa wycieczka jednym z turystycznych, nadmorskich szlaków? Dla osób aktywnych Rowy mogą być rajem, a dla osób ceniących ciszę i odprężenie – oazą spokoju. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie….