Apartamenty Wschód Zachód to kameralna inwestycja zlokalizowana w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, w przepięknej nadmorskiej miejscowości Rowy.

Projektując Apartamenty Wschód Zachód celem nadrzędnym było stworzenie wygodnej i komfortowej przestrzeni, która znacząco wpłynie na jakość wypoczynku. Inwestycję wyróżnia kameralna i spokojna okolica, a jednocześnie bliska odległość od Morza Bałtyckiego i centrum miejscowości, gdzie znajdują się liczne punkty usługowe, kawiarnie i restauracje.

Apartamenty Wschód Zachód to wyjątkowe miejsce, które może być ustronnym i inspirującym zaciszem, gwarantującym spokój oraz doskonały wypoczynek.

Na terenie inwestycji znajduje się tylko 8 dwupoziomowych apartamentów w zabudowie bliźniaczej. Apartamenty usytuowane są na działce o metrażu
od 92 m2 – 149 m2 (w zależności od apartamentu).

Pełną funkcjonalność apartamentu oddaje nowoczesna architektura, odpowiednio dobrane materiały oraz powierzchnia apartamentu wraz z tarasem i ogródkiem. Każdy apartament jest dwupoziomowy, o łącznej powierzchni użytkowej 60 m2. Przestronne oraz starannie zaprojektowane wnętrza umożliwią poczucie wolności i swobody.

Na parterze znajduje się aneks kuchenny, pokój dzienny z jadalnią oraz wc. W pokoju dziennym przygotowana jest instalacja pod kominek. Duże okna tarasowe zapewniają wyjście z pokoju dziennego na bezpośrednio przylegający ogródek - z ekspozycją na wschód lub zachód (w zależności od apartamentu).

Na poddaszu znajdują się dwie sypialnie z dużymi oknami oraz widna łazienka.
Do każdego apartamentu zaplanowano indywidualne miejsca parkingowe.

oinwestycji4

oinwestycji5